Смартфони лінійки Android One почали отримувати Android 6.0.1

android-one

Власник філіппінського Cherry Mobile G1, що належить до лінійки Android One, написав на Reddit про надходження на смартфон Android 6.0.1, підтвердивши повідомлення скріншотами. Нещодавно про підготовку першого серйозного оновлення Android Marshmallow повідомляв у своєму твіттері LlabTooFeR, проте ніхто не очікував настільки швидкого випуску оновлення.

Масового підтвердження надходження OTA-пакета з Android 6.0.1 на пристрої Android One поки що немає, що викликає недовіру з боку спільноти. Хтось навіть знайшов доказ підробки у вигляді помітної на знімку вказівки на патч безпеки від 1 грудня, однак користувачі Nexus і Android One назвали ситуацію звичайною – Google іменує заплатки місяцем вперед. Судячи за номером збірки, MMB29K, основа її була зроблена ще 29 жовтня, потім туди могли вноситися невеликі зміни, пов’язані вже з «залізом».

Людина, що оприлюднила знімки, поки не повідомила, які зміни стали помітні у системі після установки Android 6.0.1. Іноді Google виправляє в них деякі недоліки графічної частини, але зазвичай такі патчі містять не дуже помітні простому користувачеві внутрішні зміни.

За матеріалами reddit.com