Сервіс Apple Music не зацікавив власників Android

Apple Music

Власникам Android-ґаджетів став доступний сервіс Apple Music. Завантаживши додаток, користувачі можуть протягом трьох місяців безкоштовно прослуховувати близько 30 млн. музичних композицій. Схоже власників Android девайсів сервіс зовсім не зацікавив, вони оцінили його можливості у всього 3 з 5 балів.

Протягом трьох місяців Apple надає власникам Andorid-ґаджетів можливість використання всіх можливостей Apple Music (як раніше для власників «яблучних» пристроїв). Потім їм потрібно буде ухвалити рішення, чи хочуть вони продовжити користуватися сервісом на платній основі або хочуть відмовитися.

Починаючи з четвертого місяця, вартість Apple Music складе близько 50 гривень на одного користувача. Власникам iPhone, iPad і Mac доступна сімейна підписка вартістю 77 гривень, в рамках якої можна додати до шести облікових записів. В Android такої опції немає з технічних причин (так як це стороння екосистема, і Apple не може реалізувати в ній аналогічну функціональність).

Сервіс Apple Music не зацікавив власників Android

Відразу після появи в Google Play додатка Apple Music власники Android-пристроїв організували агресивний флешмоб. Клієнт стрімінгового сервісу розповсюджується безкоштовно. Тому завантажити його, оцінити і прокоментувати може хто завгодно. Цей фактор може служити поясненням низької якості коментарів і маси мінімально можливих оцінок.

Серед оцінок переважає одна і п’ять зірок. При цьому від двох до чотирьох зірок, якими реальні користувачі зазвичай оцінюють додатки, виявилося набагато менше. Співвідношення, продемонстроване на скріншоті вище, говорить про низьку частку справжніх оцінок.

Щоб отримати доступ до Apple Music, необхідно завантажити з Google Play однойменний додаток, запустити його і створити новий обліковий запис Apple ID. Всім існуючим користувачам сервісу потокового транслювання музики від Apple достатньо просто зайти під своїм обліковим записом.