Як активувати режим невидимки та вимкнути рекламу в офіційному додатку «ВКонтакте» для Android

vk for android

Багатьом людям не подобається офіційний додаток «ВКонтакте» на Android через велику кількість реклами та відсутність можливості сидіти в соцмережі непомітно від своїх онлайн-друзів (відсутність режиму «невидимки»). Варіантом є сторонні клієнти «ВКонтакте», в яких, як правило, вирізана реклама і є режим «невидимки», проте немає ігор, деяких нових функцій офіційного додатку і присутній ризик перехоплення паролю третіми особами.

Виявляється, в офіційному додатку «ВКонтакті» для Android від користувача приховано кілька корисних функцій, зокрема: копіювання всіх повідомлень в кеш, вимкнення реклами та режим «невидимки». Отримати доступ до них досить просто – потрібно активувати в додатку режим налагодження, а потім набрати на телефоні певну комбінацію символів.

Інструкція:

1. Встановіть додаток «ВКонтакте» з Google Play і зареєструйтеся в ньому (якщо не зробили це раніше).

2. Відкрийте розділ налаштувань через меню додатка в лівій частині екрана і натисніть на пункт «Про програму».

3. Відкриється вікно із зображенням «собаки Дурова». Натисніть на неї кілька разів (ніяких видимих змін не буде).

4. Відкрийте стандартний набирач номера і введіть сервісний код *#*#856682583#*#*.

Yak-aktyvuvaty-rezhym-nevydymky-ta-vidklyuchyty-reklamu-v-ofitsiynomu-dodatku-VKontakte-dlya-Android-4-2

5. Відкриється сторінка «ВК – налагодження». На ній показано багато інформації, яка зрозуміла тільки розробникам додатків, однак, є три пункти, які стануть в нагоді.

По-перше, ви можете завантажити всю переписку в кеш.

По-друге, можна відключити рекламу, а по-третє, активувати режим «невидимки», при якому ви можете користуватися соцмережею, але на вашій сторінці буде показано, ніби вас немає онлайн.

Зауважте, нічого протиправного ви не вчинили, а просто активували офіційно доступні можливості програми. Цей «хак» (з режимом «невидимки» та вимкненням реклами) працює на смартфонах навіть без root-доступу, але на пристроях Samsung зі стандартною оболонкою TouchWiz після введення сервісного коду нічого не відбувається. Це пов’язано з тим, що в TouchWiz вшита підтримка нестандартних сервісних кодів, а той, який використовується додатком «ВКонтакте», на них не працює.