Проблема − iPad Pro зависає після підзарядки

Проблеми iPad Pro зависає після підзарядки

Форуми на сайті Apple, а також на таких авторитетних ресурсах, як MacRumors, почали поповнюватися скаргами власників нового iPad Pro. Перші негативні відгуки пов’язані з проблемами після зарядки протягом тривалого періоду. Зі слів деяких власників iPad Pro, після довгої зарядки планшет зависає і показує чорний екран, через що користувачі змушені робити примусове перезавантаження.

Проблеми iPad Pro зависає після підзарядки

Один з «юзерів» повідомляє, що кілька разів його iPad Pro після зарядки не міг прокинутися. Виконавши жорстке перезавантаження, планшет включився і мав 100% заряду батареї. Про таку ж проблему пишуть десятки користувачів за останні п’ять днів.

«Принаймні, два рази я залишав свій iPad Pro підключеним до зарядки протягом ночі. Коли я спробував включити його, він виявився «замороженим». Чорний екран … Планшет не прокидається. Я повинен був зробити жорстке перезавантаження двічі, щоб планшет знову запрацював. Після апаратного скидання батарея показувала 100%.»

Проблема торкнулася власників iPad Pro версії 32 Гб і 128 Гб з iOS 9.1 на борту, у тому числі моделі Wi-Fi і LTE. Проте, залишається загадкою причина бага − в програмному забезпеченні або в самому планшеті.
Служба підтримки Apple рекомендує власникам iPad Pro виконати відновлення заводських налаштувань за допомогою iTunes, а також зробити примусове перезавантаження, утримуючи кнопку живлення і HOME одночасно протягом 10 секунд.

Доречі, минулого місяця власники iPhone 6, iPhone 6s і iPhone 6s Plus стикалися з подібними труднощами: смартфони випадковим чином вимикалися при достатній кількості заряду.

За матеріалами MacRumors