Приховані функції Apple Pencil, які здивують вас

Apple Pencil

Apple не вперше звинувачують у тому, що компанія використовує можливості своїх пристроїв не по максимуму (як правило для того, щоб додати нові функції в наступне покоління). Цього разу цікаві можливості знайшли не в iPhone або iPad, а в … Apple Pencil.

Оскільки «олівець» від Apple оснащений спеціальними датчиками, він може вимірювати силу натискання на екран iPad Pro і, таким чином, малювати тонкі або товсті лінії. Додати до цієї конструкції невеликий брусок для підтримки стилуса, кілька майданчиків, і отримаємо ваги! Один розробник навіть продемонстрував конструкцію на відео.

Очевидно, якщо це дитячі витівки, то ось наступний трюк гідний поваги. Використовуючи датчики в Apple Pencil, розробник зміг змінювати кольорову гаму зображень одним лише нахилом олівця.

Проте однією лише роботою з фото справа не обмежилася. Він пішов далі і створив спеціальне ПЗ для створення звукових ефектів. Весь процес не вимагає натиснення жодної кнопки – звуки створюються нахилом.

Цікаво, скільки ще цікавих можливостей приховують в собі пристрої від Apple? На щастя, сторонні розробники постійно займаються їх виявленням.