Microsoft оголосила про публічне тестування Cortana для iOS

Cortana_iOS_Beta_ Ua Format

Голосовий асистент Cortana нещодавно отримав велике оновлення для Android, а сьогодні компанія Microsoft оголосила про швидкий старт публічного тестування сервісу для iOS. Ранню версію зможе випробувати обмежена кількість користувачів із Китаю та США. Найближчим часом Microsoft планує випускати різноманітні апдейти з новими можливостями та функціями. Варто відзначити, що як і у випадку з Android-версією асистента, Cortana для платформи iOS отримає далеко не всі функції, які будуть доступні в Windows 10 Mobile.

Microsoft-Cortana-Ua Format

“Ваше життя не обмежується одним пристроєм. Це ж відноситься і до вашого цифрового помічника. Cortana буде з вами на вашому комп’ютері з Windows 10, планшеті та смартфоні, допомагаючи вам, коли це буде необхідно. Але ми знаємо, що дехто віддає перевагу іншим мобільним системам, тому ми чекаємо допомоги від учасників програми Windows Insider і хочемо переконатися, що і на iOS Cortana буде відмінним особистим помічником.

Глибока інтеграція Cortana з Windows означає, що саме тут вона буде дійсно “сяяти”. Проте деякі особливості, які ви будете використовувати на Windows, ми не будемо (поки що) реалізовувати на iOS-пристроях (як, наприклад, команда “Hey, Cortana” для активації асистента). Ми зосередилися на тому, щоб зробити Cortana для iOS ідеальним компаньйоном взаємодії з Windows “, – заявила компанія Microsoft у своєму блозі.

Офіційний реліз Cortana для iOS очікується наступного року.

За матеріалами microsoft-news.com