Meizu Pro 5 показує дивовижні результати в тесті автономності

Як нам доводять результати тестів зарубіжних ресурсів, до числа безперечних переваг нового Meizu Pro 5 можна віднести чудову автономність девайса. У стандартному випробуванні, який проводив ресурс GSMArena, цей смартфон показав мало не рекордний результат, впритул наблизившись до лідерів серед «довгожителів».

Зокрема, при використанні пристрою за сценарієм «година відео + година дзвінків + година браузера в день» односімочний варіант Meizu Pro 5 протримався близько 95 годин (88 годин у разі з версією Dual SIM). Іншими словами, в неінтенсивному режимі використання фаблет цілком здатний обходитися без підзарядки до чотирьох діб.

Meizu_Pro_5

Якщо ж оцінювати кожен режим роботи окремо, то результати наступні: 23 години 10 хвилин безперервної розмови, 12 годин 51 хвилина веб-браузинга і 18 годин 2 хвилини відтворення відео. За деякими показниками Meizu Pro 5 обходить багатьох конкурентів, які являються визнаними довгожителями. За загальним результатом, якщо довіряти тестам GSMArena, смартфон поступається, наприклад, Nokia Lumia 1520 (107 годин), Huawei Ascend Mate2 4G (106 годин) та Sony Xperia Z3 Compact (101 годину). Що ж стосується девайсів на зразок iPhone 6S Plus та Samsung Galaxy Note 5, то вони від Meizu Pro 5 відстають приблизно на 10 годин кожен.

Ще раз акцентуємо увагу на тому, що зазначений час роботи відповідає лише середнім значенням сценаріїв використання смартфонів. У реальному житті тривалість автономної роботи ґаджета залежатиме від того, як довго і які функції пристрою використовуєте ви.

За матеріалами GSMArena .com