Компанія HTC запускає програму тестування нового ПО та пристроїв

HTC

Компанія HTC сьогодні анонсувала програму тестування, в рамках якої користувачі зможуть отримати доступ до деяких ще не анонсованих продуктів. Варто відзначити, що щось подібне практикують й інші виробники, наприклад, компанія Motorola. Проте ключовою особливістю програми тестування HTC стане те, що користувачі зможуть випробувати не тільки програмні, але і деякі апаратні новинки. Одночасно з анонсом на Reddit відкрилася спеціальна сесія, в ході якої кожен бажаючий може поставити свої запитання розробникам, які курують нову програму HTC.

htc one a9

Переважно як питання, так і відповіді варті уваги. Наприклад, важливим є спосіб збереження в таємниці всіх особливостей ще не анонсованої продукції. У HTC буде дуже жорстке NDA і спеціальна команда, яка стежитиме за розголошенням інформації.

Крім того, користувачі цікавилися, як багато тестери повинні повідомляти розробникам і які плани має компанія на майбутні пристрої. Підписатися на участь у програмі можна вже зараз на спеціальному сайті. Але це не означає, що ви точно потрапите в список тестерів.

За матеріалами phandroid.com