Компанія HP спільно з Titan випустить «розумний» годинник з підтримкою Android та iOS

У прагненні скласти конкуренцію Apple на ринку електроніки, що носиться, HP заручилася підтримкою компанії Titan, що спеціалізується на випуску наручних годинників. Разом з нею HP збирається випустити власні «розумні» годинники. Основними особливостями пристрою, сумісного з iPhone, будуть використані матеріали та дизайн, хоча подробиці щодо цих моментів поки не розкриваються.

Titan-2

HP оголосила про співпрацю з компанією Titan, яка є п’ятим за величиною виробником годинників у світі. Разом вони випустять переносні інтелектуальні пристрої, виробництвом яких і займеться Titan.

За наявною інформацією перші моделі з’являться в Індії ще до кінця поточного року, а трохи пізніше стануть доступні і на інших ринках. Судячи з опису, це будуть механічні годинники з деякими функціями розумних. Аналогічні, приміром, виробляє Withings.

Індія обрана основним ринком, по простому, тому, що Titan є спільним підприємством Tata Group і Tamil Nadu Industrial Development Corporation (TIDCO). Для HP ж даний ринок цілком може стати відправною точкою в новий для себе сегмент.

Нагадаємо, тиждень тому HP оголосила про аналогічне партнерство зі швейцарською Movado, спільними зусиллями з якою випущені «розумні» годинники під назвою Bold Motion. Вони вже доступні для попереднього замовлення за ціною $ 695 і сумісні з мобільними пристроями на iOS 8 і вище. Bold Motion, на відміну від більшості інших смарт-годинників, позбавлений сенсорного екрана і має аналоговий циферблат. За повідомлення відповідає світлодіодне кільце, що сяє різними кольорами в залежності від типу отриманих повідомлень.

«Досвід і розробки HP допоможуть зробити існуючі повсякденні аксесуари розумнішими за допомогою інноваційних матеріалів, дизайну та технологій», – заявив генеральний менеджер підрозділу по розробці смарт-платформи і переносної електроніки HP.