Компанія Apple планує перейти на однокристальні процесори в мобільних пристроях

За даними видання Ai, Apple в майбутньому році може відмовитися від використання в своїх мобільних пристроях багатоядерних процесорів А-серії, замінивши їх однокристальним рішенням від китайської компанії JCET.

Зовсім недавно стало офіційно відомо, що китайський підрозділ JCET, широко відомий у вузьких колах завдяки своїм напрацюванням з виробництва чіпів System-in-Package, став новим постачальником Apple Inc. Очікується, що перші «яблучні» пристрої (не рахуючи Apple Watch) на базі SiP-процесорів з’являться на ринку вже в 2016 році.

Apple_S1

Технологія System-in-Package вже активно використовується компанією Apple при виробництві «розумних» годинників. Незаперечною перевагою SiP-чіпів перед представниками таких з А-серії є поєднання компактності з доволі непоганою продуктивністю. Особлива архітектура і техпроцес, за якими випускаються ці кристали, дозволяють зменшити їх габарити і скоротити використання всередині пристрою простору. Більше того, одноядерні чіпи виробництва JCET виглядають більш привабливими в силу високої енергоефективності, внаслідок оснащення тільки одним обчислювальним ядром.

За деякими даними, подібними процесорами буде оснащуватися не тільки Apple Watch другого покоління, а й iPhone 7 (7s), що повинно вкрай позитивно позначитися на загальній функціональності смартфона. На даний момент, на ринок не постачається жодного ґаджета з процесорами технології SiP через їх високу вартість у виробництві і великого відсоткового співвідношення браку. Судячи з усього, Apple знову стануть піонерами в новій для всіх області.