iPad Pro можна поламати голими руками

ipad-drop-test

В цьому році компанія Apple розширила асортимент своїх планшетів, додавши до звичної лінійки Mini та Air гігантський iPad Pro. Найбільший планшет Apple виявився одночасно і найдорожчим, причому в Україні він коштує дорожче, ніж велика кількість ноутбуків конкурентів. Але знаєте що? При цьому його можна з легкістю зігнути, та й взагалі зламати голими руками!

Відеоблогер EverythingApplePro вирішив випробувати на міцність iPad Pro. Раніше гурман проводив експерименти, в яких гнув корпуси «яблучних» ґаджетів і робив інші різноманітні речі, щоб вивести їх з ладу та зіпсувати. Тепер же дійшла черга до 12,9-дюймового планшета Apple.

Експеримент почався як класичний дроп-тест, а вже потім був проведений тест на згинання. Багато хто з нас пам’ятає,  як iPhone 6 Plus гнеться за милу душу, якщо раптом сісти на нього. Ця проблема отримала назву bendgate. Так як же справи йдуть з гігантським iPad Pro? Блогер зігнув його! Звичайно ж, він зазначив, що довелося докласти чималу силу, але результат все ж перед нашими очима: корпус зігнувся, екран зламався – пристрій став взагалі непридатним для користування. На якомусь етапі екран відстає від основи і цим помітно послаблює всю конструкцію, яка не витримує тиску і складається.

Хлопці з ресурсу iFixit вже розібрали новинку і подивилися, що ж там усередині. З відвертих недоліків конструкції iFixit відзначає надмірну любов Apple до клею, а також цілісний модуль екрану і скла – це спрощує процес розбирання пристрою, але робить ремонт екрану істотно дорожчим. Вердикт фахівців шокує – 3 бали з 10, що означає вкрай низьку ремонтопридатність. Що ж, це все одно дає хоч якийсь шанс замінити компоненти у разі їх виходу з ладу, на відміну від того ж MacBook, який просто марно нести в ремонт.