Інсайдер розкрив дату анонсу Samsung Galaxy S7

galaxy-s7

І знову черговий інсайдер підтверджує недавні чутки про зимовий анонс флагмана Samsung Galaxy S7. Цього разу названо навіть точну дату проведення презентації. За його даними, смартфон покажуть 21 лютого на традиційному заході Samsung Unpacked, який пройде в Барселоні.

Саме ця дата є так званим нульовим днем конференції MWC 2016, що офіційно стартує 22 лютого. Судячи з усього, Galaxy S7 судилося стати «родзинкою програми» всієї виставки, де також повинні будуть представити цілий ряд топових смартфонів інших компаній.

Galaxy-S7-Ua Format

 

Нагадаємо, що інформації про Galaxy S7 в Мережі вже чимало, відома навіть передбачувана ціна, яка виявиться на 10% меншою, ніж у попередника. Знову вийде дві версії: з чіпом Qualcomm Snapdragon 820 і фірмовим Exynos 8890. Кожна модифікація буде мати підтримку LTE Cat. 12 зі швидкістю скачування даних до 600 Мбіт/сек і завантаження в Мережу до 100 Мбіт/сек.

Samsung запозичує технологію 3D Touch для майбутнього Galaxy S7-Ua Format

У числі інших особливостей Galaxy S7 відзначається новий корпус з магнієвого сплаву, QHD-дисплей з розпізнаванням сили натискання, порт USB Type-C, якісний звуковий чіп і унікальна 12-Мп камера з розміром пікселя в 1 мікрон. Все це може забезпечити просто небувалий інтерес до новинки.