Google допоможе в розробці нової оболонки TouchWiz для Samsung

Stock Touchwiz

Фірмова оболонка TouchWiz компанії Samsung неодноразово ставала об’єктом критики за громіздкість, велику кількість нав’язуваних користувачеві встановлених програм і, найголовніше, за ненажерливість відносно оперативної пам’яті пристрою.

В останній редакції TouchWiz розробники постаралися врахувати ці претензії, але все ж, на думку багатьох, оболонка ще далека від досконалості. Однак є надія, що незабаром TouchWiz може отримати більше схожості зі стоковим Android, якщо в процес доведення інтерфейсу до ладу приєднається Google.

Stock-Touchwiz

Джерелом цієї чутки є в’єтнамський сайт Samsung Viet, який днями поширив інформацію про те, що американський інтернет-гігант нібито братиме участь в оптимізації наступних версій TouchWiz. У чому саме полягатиме ця оптимізація поки неясно, але мотиви для втручання у Google безумовно є.

Не секрет, що Samsung є найбільшим постачальником Android-смартфонів у світі, і багато користувачів формують своє враження від роботи з операційною системою Google на основі досвіду експлуатації пристроїв саме цього бренду.

android-stock-touchwiz

Крім того, Google вже неодноразово висловлювала своє невдоволення занадто глибокою модифікацією Android деякими виробниками гаджетів. Особливо жорсткій критиці з боку каліфорнійської компанії піддався інтерфейс Samsung Magazine UX, реалізований в планшетах сімейства Galaxy Tab Pro на початку минулого року і дуже нагадував плитковий Metro UI в Windows 8.

Джерело матеріалу SamMobile