Четверта бета-версія iOS 9.2 стала доступною для завантаження

beta-2-Ua Format

Кілька хвилин тому дебютувала четверта бета-версія iOS 9.2. Оновлення вийшло через тиждень після попередньої збірки і призначене для розробників і учасників програми тестування.

iOS-9.2-Beta-4

Четверту за рахунком бету iOS 9.2 можна завантажити з Apple Developer Center, а також безпосередньо на пристроях, зареєстрованих у програмі тестування.

У нинішньому вигляді iOS 9.2 виправляє ряд недоліків iOS 9.1, а також покращує продуктивність. У списку основних нововведень апдейту: функції NumberSync, що дозволяють приймати дзвінки та ініціювати їх з будь-якого схваленого пристрою, навіть через Інтернет; оновлений програмний компонент Safari View Controller, який тепер ще сильніше пов’язаний з додатком Safari, а також підтримка арабської мови для Siri.

iOS 9.2

Що стосується Safari View Controller, то в оновленому фреймворку з’явилася підтримка сторонніх розширень таких як менеджерів паролів, так що тепер ці розширення можуть взаємодіяти з веб-сторінкою прямо з програми.

Технологія NumberSync є подальшим розвитком технології Continuity. Остання дозволяє користуватися Mac, iPad або iPod touch для телефонних переговорів, якщо пристрої користувача підключені до тієї ж бездротової мережі Wi-Fi. У випадку з NumberSync йдеться про Wi-Fi-дзвінки, що не вимагають знаходження в мережі разом з iPhone, – можна бути хоч за сто кілометрів від нього і навіть поза зоною дії мережі.

Apple також зробила доступною бета-версію оновлення учасникам програми тестування. Таким чином, не тільки розробники, але і звичайні користувачі iPhone і iPad можуть завантажити і встановити iOS 9.2 beta 4. Розмір оновлення досягає 1,3 ГБ, залежно від пристрою. Остаточний список змін, які принесе iOS 9.2, поки невідомий.