Безпечне скидання налаштувань стане обов’язковим з приходом Android 6.0

android-6-marshmallow-Ua Format

Компанія Google минулого місяця висунула вимогу до всіх виробників смартфонів і планшетів, які працюють на платформі Android, згідно з якої при випуску девайсів на Android 6.0 вони зобов’язані включати шифрування даних за замовчуванням. Тепер Google висунула ще одну вимогу, згідно якої всі виробники з новою версією операційної системи зобов’язані реалізувати безпечне скидання до заводських налаштувань. Зазначимо, що до цього точних норм скидання не було, і кожна компанія могла реалізовувати цю функцію по-різному.

nexus_thumb

Безпечне скидання до заводських налаштувань повинно забезпечити повне видалення всіх даних, щоб після цієї процедури їх не можна було відновити. З переходом на Android 6.0 ця функція буде виконувати не тільки логічне, але і фізичне видалення контенту.

“Пристрої повинні мати механізм скидання до заводських налаштувань, який забезпечує логічне і фізичне видалення всіх даних. Це повинно задовольняти відповідний галузевий стандарт NIST SP800-88”, – заявила Google.

Якщо ж виробник не буде виконувати цю вимогу – він не отримає від пошукового гіганта дозвіл на використання сервісів Google.

За матеріалами androidpolice.com