Apple оновила платформу для тестування додатків TestFlight

testflight

Apple, хоч і сувора зі сторонніми розробниками, але все ж прагне забезпечити їм оптимальні умови для роботи. Буквально вчора платформа для тестування додатків користувачами TestFlight розширила можливості, так що створювати якісні програми для iOS і tvOS стане ще зручніше.

Запустивши платформу TestFlight в 2014 році, Apple надала співпрацюючим з нею розробникам можливість ефективно тестувати з реальними користувачами бета-версії їх продуктів. Трохи пізніше компанія збільшила кількість бета-тестерів на один додаток з 100 до 1000 чоловік, що дало шанс більш ефективно виявляти і усувати недоліки в додатках ще до релізу. Цього року розробники отримали можливість формувати групи. Так творці додатків визначають, кому з тестерів дати повний доступ до продукту, а кому – обмежити його.

testflight

Нові функції для TestFlight розробники напевно оцінять. По-перше, Apple збільшила кількість тестерів однієї програми з 1 тис до 2 тис чоловік. По-друге, період тестування збільшено вдвічі – з 30 до 60 днів. Адже розробники раніше не раз скаржилися, що місяця не вистачає на повне вивчення випробувачами всіх особливостей програм в їх різних інтерпретаціях.

Нагадаємо, що в жовтні Apple, нарешті, випустила оновлену Apple TV з окремим магазином додатків саме для телеприставки із власною версією операційної системи tvOS. Тоді ж розробники отримали версію TestFlight для tvOS. Саме в ній і тестуються додатки для приставки. А підтримка watchOS 2 була інтегрована в TestFlight ще в серпні.