Android 6.0 Marshmallow став доступний для HTC One M8 Google Play Edition

Компанія HTC почала надсилати оновлення до операційної системи Android 6.0 на One M8 для версії Google Play Edition (GPE), що помітили власники смартфонів. Це сталося після невеликої затримки, оголошеної офіційно менеджером по продуктах американського офісу компанії.

htc-one-Ua Format

Найімовірніше, причиною відстроченого виходу оновлення стали проблеми з сертифікацією у Google. Таке вже траплялося з попередніми оновленнями для GPE-пристроїв від HTC, тобто затримка – річ неприємна, але очікувана.

Системне ПО на основі Marshmallow для One M8 отримало номер 5.07.1700.6. Воно не містить інтерфейсу Sense та інших фірмових додатків HTC – абсолютно «голий» Android 6.0, як у сматфонів Nexus. Саме цим відрізняються пристрої лінійки GPE від звичайних. Офіційно такий варіант One M8 продавався тільки в США, проте тепер їх чимало і в Європі завдяки можливості перетворення стандартного флагмана 2014 року в GPE версію.

5.07.1700.6 займає близько 450 мегабайт і поширюється через вбудовану систему оновлення (OTA). Ентузіастам вдалося “виловити” посилання на прошивку, розміщену на серверах Google, і тепер будь-який бажаючий зможе встановити Android 6.0 на HTC One M8 GPE вручну. Напевно, це останнє мажорне оновлення для даного смартфона і 7-му версію операційної системи Android він не отримає.