Android 6.0 для HTC One M8 та M9 вже проходить сертифікацію

htc one m9 android 6.0

За інформацією з офіційного британського сайту HTC, оновлення до Android 6.0 для One M8 і M9 вже проходить сертифікацію. Судячи з раніше опублікованої виробником схеми, ця стадія передостання, слідом за якою йде надсилання апдейту користувачам.

htc-one-m9-marshmallow

Звичайно, таке трапиться лише за умови проходження прошивками сертифікації від Google і операторів, якщо смартфони реалізовувалися через них. Тобто у HTC є всі шанси виконати обіцянку, дану після випуску Android 6.0, і запустити відправку OTA-пакетів на флагмани до кінця року.

Перші чутки про те, що Marshmallow-прошивки для One M8 і M9 близькі до завершення, прийшли від публікатора джерел і незалежного розробника LlabTooFeR. Він розмістив скріншоти, зняті з попередніх версій Android 6.0 для обох смартфонів.

htc-one-m8-marshmallow

Крім того, канадський оператор Telus на офіційному сайті опублікував плановані терміни оновлення цієї пари девайсів. За його інформацією, HTC One M8 отримає Marshmallow вже 17 грудня, а власникам актуального флагмана доведеться почекати до 21 січня. Втім, глобальні не прив’язані до оператора смартфони можуть оновитися ще раніше.

Нагадуємо, що крім свіжої версії Android обидва пристрої отримають з прошивкою і поліпшену Sense 7. HTC перемалювала в оболонці деякі елементи і створила власний дизайн в Android 6.0.

За матеріалами HDBlog