30 листопада компанія Apple закриє сервіс Beats Music

apple-music-beats

Компанія Apple, після офіційного запуску для операційної системи Android свого музичного сервісу Apple Music, оголосила про повне закриття Beats Music, яке відбудеться 30 листопада. Згідно з офіційним документом, в цей день всі підписки користувачів Beats Music будуть скасовані, при цьому користувачів попросять перейти на Apple Music.

Apple відзначила, що всі функції і можливості, які так полюбилися користувачам Beats Music, будуть доступні їм і в Apple Music. При цьому новий сервіс в деяких планах навіть краще старого – в ньому є, наприклад, глобальне цілодобове радіо Beats 1 і допрацьовані рекомендації на основі уподобань слухачів.

Beats Music перестав приймати нових передплатників ще в червні, коли відбувся запуск Apple Music на iOS. Тоді ж iOS-версія Beats Music отримала оновлення, в якому з’явилася можливість швидкого і легкого переходу на новий музичний сервіс компанії. Тепер же, коли Apple Music став доступний і на Android, розробникам більше немає сенсу підтримувати свій старий сервіс.

За матеріалами 9to5Mac