Який смартфон отримає Android 6.0 відразу після лінійки Nexus?

Android-Marshmallow-Ua Format

Випуск оновлення операційної системи Android – вкрай трудомісткий процес. Загалом його можна розділити на п’ять етапів. Це оцінка та ознайомлення з системою сторонніми виробниками ще до її анонсу, розробка драйверів, оптимізація коду, сертифікація і, нарешті, підготовка серверів для оновлення. Найчастіше на все це у інженерів йде кілька місяців. Але схоже, що цього разу все буде трохи інакше. Зокрема, представники однієї компанії заявили про готовність випустити апдейт для свого флагмана вже наступного тижня. Що це за компанія і який смартфон буде щасливчиком? Давайте дізнаємося.

Якщо ви подумали, що цією компанією виявиться один з виробників смартфонів Nexus, ви мали рацію. Як повідомляють представники ресурсу phonearena, про бажання запустити оновлення до Android 6.0 Marshmallow заявили співробітники компанії LG. Цілком очевидно, що першим на черзі стане нинішній флагман південнокорейського гіганта – LG G4.

LG G4-Ua Format

Дана інформація була озвучена в офіційному блозі компанії, а тому ніяких сумнівів в її правдивості бути не може.

Першими щасливими власниками LG G4, які зможуть відчути красу оновленої версії операційної системи, стануть жителі Польщі. Чому саме Польщі? Відповісти на це питання з повною впевненістю зможуть лише керівники компанії. Як би там не було, в минулому році першими одержувачами Android Lollipop також стали G3 з цієї країни.

LG G4-Ua Format-1

Недооцінити значення такого ходу не вийде при всьому бажанні. Справа в тому, що в ролі наздоганяючих виявилися такі гіганти, як Samsung, Motorola, Sony і HTC. Відповідно, хочеться сподіватися, що в майбутньому реліз оновлень буде відбуватися значно швидше.