Як зробити та де потім шукати скріншот на телефоні з ОС Android?

Ua Format screenshot

Як робити скріншоти на різних пристроях і в різних версіях операційної системи і, найголовніше, де їх потім шукати? Адже деколи всього один скріншот здатний багато сказати твоєму товаришеві.

Відповіді на ці питання, можливо і очевидні для досвідчених користувачів смартфонів і планшетів, але будуть вельми цікаві новачкам.

Спосіб, за допомогою якого можна зробити знімок екрана, варіюється залежно від пристрою, але зазвичай це завдання вирішується утриманням одночасно кнопок живлення (Power) і зменшення гучності (Volume Down). Цей спосіб працює на багатьох смартфонах і планшетах під управлінням ОС Android.

Ua-Format Screenchot


Розташування знімків екрану вашого девайса залежить не тільки від версії Android, але і від пристрою. Якщо ви не бачите папки «Скріншоти» (Screenshots) у додатку Google Фото (Google Photos) на своєму телефоні або планшеті під управлінням Android 5.1→ торкніться значка Меню (з трьома лініями), розташованого у верхньому лівому куті екрану→ і відкрийте папки пристрою ( Device Folders)→ там ви знайдете розділ Screenshots.

У розділі скріншотів ви побачите превью тих знімків екрану, які були раніше вами зроблені. Розділ Device Folders відображає також зображення, створені за допомогою інших додатків. Мова йде, в тому числі, про фотографії, що були завантажені з Twitter, або ті картинки, які ви редагували в Adobe Photoshop Express.

Якщо девайс працює під управлінням попередніх версій Android, наприклад Kit Kat (версія 4.4), то просто відкрийте Галерея (Gallery), виберіть альбомне відображення (Album view) і потім знайдіть папку «Скріншоти» (Screenshots). Якщо її там немає, то це особливості програмної оболонки, наданої вендором вашого телефону.

Якщо два попередні варіанти вам все ж не допомогли, то є ще одне рішення. Знайдіть файловий менеджер, який встановлений в більшості телефонах за замовчуванням чи встановіть з маркета (в нашому випадку це Solid Explorer), відкрийте додаток→ знайдіть папку Pictures→ відкривши її ви знайдете заповітну папку Screenshots ( в нашому випадку останні скріни були в самому низу списку скріншотів)