Вже почалось закрите тестування iOS 9.2

iOS-9.2-Ua_Format

Після того, як в цю середу компанія Apple випустила iOS 9.1, відразу розпочалась внутрішня перевірка ранніх збірок наступного оновлення iOS – до версії 9.2. Поки що проходить його закрите тестування і наразі оновлення недоступне стороннім розробникам.

ios-9.2-Ua Format

Якщо вірити даним Google Analytics, в Apple ведеться робота над наступним накопичувальним апдейтом для iPhone і iPad. Також про це свідчать дані статистики декількох сайтів, присвячених продукції Apple (наприклад, iPhoneHacks.com). Ймовірно, співробітники Apple заходять на них зі своїх пристроїв.

«Лог-файли підтверджують початок активного тестування оновлення серед співробітників Apple. Ми аналізували сервер на користувальницькі агенти iPhone і iPad, що заходять з IP-адрес в Купертіно, і виявили, що розробники Apple виходять в Інтернет, використовуючи пристрої з iOS 9.2 », – вказує видання.

У iOS 9.2 очікується поява нових функцій, про які ще не було оголошено публічно. Крім того, реліз буде спрямований на поліпшення інтеграції платформи з iPad Pro, продажі якого почнуться в листопаді. Продаватися планшет, як наголошується, буде з попередньо встановленою iOS 9.1.

ios-9-2-Ua Format

Дебютована напередодні iOS 9.1 принесла користувачам iPhone, iPad і iPod touch понад півсотні нових емодзі. Реалізована повноцінна підтримка смайликів з Unicode 7 і 8.

Функціональність «живих» фотографій вдосконалена за рахунок розпізнавання, коли iPhone піднімається або опускається, щоб не записувати в Live Photo ці непотрібні рухи. В оновленні Apple заблокувала слабкі місця, потрібні для злому мобільної платформи.

Найближчим часом очікується реліз першої публічної бета-версії iOS 9.2. Про терміни виходу фінальної збірки інформації поки немає.