Виставлений на аукціон один з перших екземплярів Apple One

apple-one

У той час як Apple представила нові iMac, інша компанія вирішила продати «яблучний» девайс постарший – набагато старший. Власники лота розраховують виручити за нього кругленьку суму.

Мова йде про рідкісний екземпляр комп’ютера Apple One, який нещодавно став доступний в якості лота на аукціонному майданчику Christie’s. Цей пристрій є одним з перших персональних комп’ютерів у світі.

apple-one

Девайс був розроблений в далекому 1976 році і випущений лише в 200 примірниках. На даний момент таких машин залишилося всього близько 50 штук, тому заможні колекціонери полюють за ними не на жарт.
Звичайно ж, Apple One і раніше йшли з молотка. Однак дана модель відрізняється своїм комплектом поставки. Разом з нею покупець отримує надзвичайно рідкісну інструкцію першого видання, написану і оформлену Рональдом Уейном, який також є творцем оригінального логотипу Apple.

ao-docs

Початкова ціна лота була встановлена в розмірі 240 000 фунтів (370 000 доларів). Торік аукціонний дім Bonhams продав аналогічну модель за 905000 доларів, тому Christie’s може сміливо розраховувати на високий прибуток.

Джерело: BusinessInsider