В Google Play зміниться принцип відображення рейтингу програм

google-play-logo-Ua Format

Google Play є одним з улюблених магазинів додатків для користувачів ґаджетів під управлінням ОС Android. Там відбувається завантаження та вибір необхідних для роботи додатків, а якщо раптом стало нудно − пошук цікавих ігор. До слова, в Google Play відгуки та оцінки відіграють важливу роль при виборі ігор, програм та іншого контенту. Саме тому співробітники компанії вирішили внести невелику зміну в принцип їх відображення.

Відгуки, при бажанні придбати щось досить дороге, особливо важливі. Погодьтеся, витрачати пару сотень гривень на невідому гру з позитивними оцінками значно приємніше, ніж на додаток з абсолютно невтішними відгуками про розробників.

І якщо боротися з нецензурними коментарями поки ніхто не збирається, то принцип відображення оцінки в Google Play тепер буде іншим. Як повідомляють представники ресурсу pocketnow, якщо раніше навпроти додатку відображалося від однієї до п’яти зірок, то тепер поруч з однією зіркою буде знаходитися актуальна і точна оцінка. Різниця між твердою 4 і 4.3 все ж є. Особливо коли мова йде про тисячі відгуків користувачів.

Оцінити таке нововведення вдасться зовсім скоро. Конкретні терміни оновлення не повідомляються.

Чи до душі вам така ідея працівників пошукового гіганта? Або ж візуальна демонстрація була зручніше? Розкажіть про це в коментарях.