Стало достовірно відомо, що Nokia займеться розробкою розумних годинників

розумні годинники

На своєму сайті Nokia опублікувала довгий прес-реліз під назвою “Рада директорів скликає позачергові загальні збори та знову одноголосно рекомендує акціонерам голосувати за зміни, внесені позачерговими загальними зборами”. За такою назвою, здається, нічого цікавого ховатися не повинно, однак в цей документ варто вчитатися уважніше. Річ у тім, що рада директорів, крім того що бажає себе збільшити, пропонує внести зміни в три статті статуту Nokia. Дві з них стосуються виключно самої ради директорів, у той час як одна з них присвячена об’єкту діяльності Nokia.

nokia_watch_patent_5_Ua Format

Рада директорів Nokia пропонує викласти все в такому вигляді:

“Об’єкт діяльності компанії – дослідження, розробка, виробництво, виведення на ринок, продаж і доставка продуктів, програмного забезпечення та сервісів в широкому спектрі споживчих і корпоративних ринків. Ці продукти, програмне забезпечення і сервіси відносяться, між іншим, до мережевої інфраструктури для телекомунікаційних операторів і інших підприємств, інтернет-речей, здоров’я та добробуту людей, мультимедіа, великих даних та аналітики, мобільних пристроїв, споживчих переносних пристроїв та іншої електроніки. Компанія також може створювати, купувати та ліцензувати інтелектуальну власність і програмне забезпечення, так само як і брати участь в інших індустріальних та комерційних операціях, включаючи торгівлю цінними паперами та іншу інвестиційну активність. Компанія може здійснювати свої ділові операції безпосередньо, через дочірні компанії, афілійовані компанії та спільні з ними підприємства “.

Пункт кардинально перероблений, в порівнянні з його нинішньою редакцією. Зокрема, в ньому значно розширюється асортимент Nokia. Відтепер компанію хвилюють інтернет – речі, мультимедіа, великі дані та аналітика, а також – що найцікавіше для нас – споживча переносна електроніка. Найімовірніше, мова йде про розумні годинники, чутки про розробку яких ходять вже понад рік. Можна вважати, що сьогодні компанія офіційно їх підтвердила.