Смарт-годинники Pebble зможуть відповідати на вхідні повідомлення голосом

pebble-time-Ua Format

Компанія Pebble випустила нові інструменти для розробників, які дозволяють створювати сторонні додатки для смарт-годинників Pebble Time і Pebble Time Steel з підтримкою диктування тексту голосом. Для нових Pebble Time Round ця можливість буде реалізована тільки 8 листопада. API, що відповідають за підтримку диктування, засновані на технології розпізнавання мови Nuance і будуть працювати з усіма сторонніми додатками для iOS і Android. У прес-релізі Nuance зазначено, що власники Pebble Time і Pebble Time Steel і смартфонів на Android зможуть голосом відповідати на вхідні електронні листи і повідомлення.

Pebble-Time-Ua Format

Компанія Pebble впевнена, що підтримка диктування тексту дозволить істотно розширити можливості годинників.

“Pebble прагне не тільки пропонувати смарт-годинник на будь-який смак, а й покращувати їх за допомогою частих оновлень програмного забезпечення. Надавши розробникам можливість використання диктування тексту, ми розраховуємо на значний приріст екосистеми додатків”, – заявив Кін Вонг, віце-президент з розробки програмного забезпечення Pebble.

Завдяки реалізації даного нововведення користувачі смарт-годинників Pebble зможуть відповідати на вхідні повідомлення голосом, натиснувши всього одну кнопку на корпусі аксесуару.

Джерело: phonearena.com