Швейцарська компанія Tag Heuer показала тизер смарт-годинника Connected

Tag-Heuer-Connected-Ua Format

У листопаді Tag Heuer офіційно представить «розумні» годинники Tag Heuer Connected. Сьогодні на сайті компанії з’явився тизер новинки, виступаючої компаньйоном для смартфонів. Передбачається, що будуть перші на ринку смарт-годинники з операційною системою Android 6.0.

Tag Heuer Connected

Швейцарський виробник годинників дражнить нас тизерними зображеннями гаджета, показуючи, що компанія збереже традиційний погляд на годинник і на ринку носимої електроніки.

Головною особливістю Tag Heuer Connected стане те, що вони виявляться першими «розумними» годинниками, в яких використовується не традиційний для таких гаджетів чіпсет Snapdragon, а апаратна платформа Intel. Ймовірно, мова йде про систему-на-кристалі Quark, у якій існують якраз підходящі для подібного пристрою модифікації.

Швейцарський виробник оголосив, що модель Connected, дизайн якої заснований на популярному хронометрі Tag Carrera, дебютує 9 листопада в бутіку LVMH Tower в Нью-Йорку. Ціна пристрою складе близько 1800 доларів. Це майже в 10 разів дешевше, ніж Apple просить за топову версію Apple Watch Edition.

«Нас дещо хвилювало питання ціни, так як ми збираємося продавати пристрій за $ 1 800 … але тепер сумніви відпали: Apple підтвердила, що ми можемо продавати пристрій за ціною $ 1500 і навіть більше, – заявив глава годинникового підрозділу Tag Heuer Жан-Клод Бівер телеканалу CNBC. – Я дуже дуже радий ».

Раніше Бівер говорив, що вартість Tag Heuer Connected складе $ 1 400. При цьому він уточнював, що більше половини всіх комплектуючих для годинника буде випущено в Швейцарії. Хоча навряд чи це можливо.

Tag Heuer вже відкрила для Connected спеціальний сайт, де ведеться зворотний відлік часу до презентації новинки.