Щоб дізнатися колірний код кожного пікселя на екрані девайса, вам допоможе Pixolor

Для специфічних завдань у Google Play часом не просто знайти потрібну програму. Наприклад, як дізнатися код кольору того чи іншого пікселя? Звичайно, можна зробити скріншот, потім завантажити його на комп’ютер, відкрити Photoshop і взяти інструмент «Піпетка». Але, погодьтеся, витрачається дуже багато зайвих сил і нервів. Куди простіше завантажити додаток Pixolor і тут же отримати всю необхідну інформацію.

З вельми простими та нетривіальними завданнями програма справляється просто відмінно. Після запуску у вас запитають дозвіл на запуск поверх екрана. Далі на дисплеї відобразиться кругла лупа, переміщаючи яку на той чи інший елемент можна дізнатися колірний код в RGB (колір за HTML). Але й це ще не все. Кордон лупи забарвлюється у відповідний колір, а поряд з кодом також дано назву кольору (англійською). Варто відзначити, що інструмент не пропадає при запуску будь-яких додатків, так що без проблем можна подивитися колір шапки на сайті, наприклад, тон на фотографії і т.д. Причому робота відбувається в «живому» режимі. Вам не потрібно робити ніякі знімки екрану.

Так як додаток після запуску «висить» в фоні, то щоб припинити його роботу, необхідно натиснути відповідну кнопку в панелі повідомлень. До слова, колірний код можна розшарити прямо звідти. В установках програми можна отримати більш детальну інформацію про обраний колір.

Ось з таким цікавим, скажімо, детектором кольорів ми сьогодні познайомилися. Треба сказати, розробка доступна для скачування безкоштовно. Судячи з відгуків, в додатку є реклама (я її так і не побачив), яку можна відключити за допомогою внутрішньої покупки.

Додаток: Pixolor
Розробник: embermitre
Категорія: Інструменти
Версія: 1.0.2
Ціна: Безкоштовно (є вбудовані покупки)
Завантажити: Google Play