Розробники Tor готують браузер для iOS 9–ґаджетів

Tor

Міжнародна група дослідників готує браузер анонімної мережі Tor для смартфонів і планшетів на iOS. Про це пише Dailydot з посиланням на розробників популярного Анонімайзера.

Tor (розшифровується як The Onion Router) являє собою систему проксі-серверів, що дозволяє встановлювати анонімне мережеве з’єднання, захищене від прослуховування. Технологія забезпечує захист від механізмів аналізу трафіку, які ставлять під загрозу не тільки інтернет-анонімність користувача, але також конфіденційність комерційних таємниць, ділових контактів та ін.

У попередніх версіях iOS не було ключових функцій, що дозволяють повноцінно використовувати Tor-сервіси. Необхідні компоненти були додані Apple в iOS 9.

«Є багато аспектів, над якими нам належить працювати, – заявив розробник Tor і представник Guardian Project Натан Фрейтас. – Робота тільки почалася. Ми просто не можемо проігнорувати всіх користувачів iOS 9 у світі ».

Анонімна інтернет-мережа Tor шифрує трафік користувача, повністю приховуючи персональні дані, такі як IP-адреси та іншу інформацію, за якою можна ідентифікувати людину в Інтернеті. Розробка Tor для iOS забезпечить додатковий рівень захисту в мережі.

tor