Порівняння швидкості роботи iOS 9.1 та iOS 9.2 beta 1 на iPhone 4s, 5 і 5s

бета-версія iOS 9.2

Перша бета-версія iOS 9.2 вийшла у цей вівторок з поліпшенням браузерних фреймворків. Користувач YouTube-каналу iAppleBytes вирішив порівняти швидкість нового випуску з актуальною прошивкою iOS 9.1. Відразу скажемо, що експеримент не виявив явного лідера – свіжий апдейт, нехай і в тестовій версії, працює приблизно так само, як нинішній реліз.

Перша бета iOS 9.2 вийшла через тиждень після релізу фінальної версії iOS 9.1. Остання отримала виправлення в області швидкодії, оптимізацію функції Live Photos, понад 150 нових смайликів, які Unicode Consortium внесла у восьму редакцію Юнікода. Також в ОС з’явилося налаштування «Показувати фотографії контактів» у додатку Повідомлення. У iOS 9.2 поліпшення більше пов’язані з браузером Safari.

iAppleBytes протестував роботу iOS 9.2 тричі: на моделях iPhone 4s, iPhone 5 та iPhone 5s. Поклавши поруч два телефони з iOS 9.1 і iOS 9.2 beta 1, він по черзі запускав додатки і порівнював швидкість роботи. У процесі тестування відкривалися Налаштування, Карти, Камера, Погода, YouTube, Музика, Facebook, App Store і т.д.

У ході експерименту з’ясувалося, що нова версія не може похвалитися більш високою швидкістю роботи, ніж попередній випуск. У різних завданнях лідерство діставалося і iOS 9.2, і iOS 9.1 – залежно від додатків і моделей пристроїв.