Перші скріншоти Apple Music для Android з’явилися у Мережі

Apple-Music-Android

Недавно був запущений стрімінговий сервіс Apple Music, для пристроїв на платформі iOS. Після запуску почали ходити чутки, що через деякий час він стане доступний і користувачам ґаджетів на ОС Android. Сьогодні ці чутки підтверджуються, оскільки в Мережі з’явилися скріншоти музичної програми Apple для мобільної платформи від Google.

Apple-Music-Android

Інтерфейс програми Apple Music показав німецький ресурс Mobilegeeks. Як можна побачити − навігація реалізована іншим способом, ніж у версії для iOS. Доступ до всіх розділів відкривається за допомогою бічної панелі, а не кнопками в нижній частині екрана. Судячи з усього, Apple слідує канонам Material Design, якого притримується Google в останніх редакціях Android.

Скріншоти, імовірно, були зроблені одним з користувачів, які отримали запрошення на бета-тестування Android-версії Apple Music. Запрошення, за деякими даними, отримали користувачі, які оформили передплату в сервісі Betabound. Цей сервіс дозволяє подавати заявки на участь в бета-тестуваннях різних програм.

Apple-Music-Android

Поки що не зрозуміло, коли саме був запущений бета-тест Apple Music на Android і як багато людей приймає в ньому участь. Кожен користувач, який отримав запрошення, повинен відповісти на ряд питань, пов’язаних з музикою. Деякі питання звучать дуже дивно, наприклад це:

«Якби все своє життя ви могли слухати тільки п’ять альбомів, що це були б за альбоми і чому?».

Apple запустила стрімінговий сервіс наприкінці червня 2015 року. Перші три місяці використання служби безкоштовні. Вартість передплати становить 50 гривень для індивідуального користувача і 76 гривень за «сімейну» підписку.

Apple Music стане другим додатком Apple для Android. Раніше Apple представила додаток Move to iOS, що дозволяє переносити дані з Android-телефону на iPhone. Додаток зустріли шквалом негативних відгуків, більша частина яких не відноситься до роботи додатка, а містить критику на адресу самої корпорації.