Перша публічна бета-версія iOS 9.2 доступна всім бажаючим

ios-9-release-date-update-Ua Format

Компанія Apple розпочала публічне тестування оновлення операційної системи iOS 9.2. Загальнодоступний реліз відбувся через два дні після виходу бети для розробників. Публічна збірка iOS 9.2 доступна першим 100000 користувачів з числа тих, хто записався на бета-тестування.

Минулого року Apple вперше анонсувала програму Apple Beta Software Program, в рамках якої будь-якому охочому надавалася можливість взяти участь в бета-тестуванні OS X Yosemite. Зроблено це з метою подальшого надання зворотного зв’язку, що в свою чергу допоможе зробити OS X краще, перш ніж відбудеться фінальний реліз ОС. З початку цього року програму поширили і на iOS.

З сьогоднішнього дня у рядових користувачів є можливість скачати iOS 9.2 beta 1. Для цього досить пройти реєстрацію на сайті компанії.

«Щоб приєднатися до програми бета-тестування Apple, просто увійдіть за допомогою свого аккаунта Apple ID. Ви отримаєте код запрошення, який дозволить завантажити та встановити iOS і OS X, – йдеться на сайті Apple. – Якщо ви зустрінете помилку, яку необхідно виправити, повідомте про неї безпосередньо в Apple за допомогою «Асистента зворотного зв’язку» (Feedback Assistant) ».

Нововведень в iOS 9.2 не багато. Перша збірка має номер 13C5055d. У списку змін зазначені три моменти: механізм вбудовування в сторонні додатки адаптованого браузера Safari тепер підтримує сторонні розширення; тривале утримання кнопки «Оновити» в «Safari View Controller» дозволяє запитати сторінку без блокувальників реклами, а також включити десктопну версію сайту; виправлена помилка з рядком статусу веб-додатків, розміщених на головному екрані. Україномовних користувачів порадує виправлення помилки з капслоком в Safari.

ios-9

Про терміни релізу фінальної версії iOS 9.2 нічого не відомо. Не виключено, що апдейт дебютує одночасно з планшетами iPad Pro в листопаді.