Особливості Android Marshmallow, про які ви могли не знати

Скільки користувачів вже встигли випробувати фінальну збірку Android Marshmallow? Втім, більшість взагалі не використовували навіть версії для розробників. На відміну від iOS, нові версії Android поширюються не настільки швидко, і це цілком виправдано великою кількістю девайсів на ринку, за кожен з яких відповідають різні виробники. Google, у свою чергу, намагається якимось чином організувати вихід оновлень, проте поки у неї це виходить не так добре, як хотілося б.

Втім, це, звичайно, окрема тема для дискусій, ми ж сьогодні розповімо вам про декілька особливості нової версії Android.

Підтримка 4К

4k

Nexus 6P оснащений QHD-дисплеєм — це максимальна роздільна здатність в лінійці Nexus поряд з Nexus 6. Однак Android 6.0 має підтримку 4K-дисплеїв. Іншими словами, весь інтерфейс підвантажується в оригінальному розрішенні, однак Marshmallow збільшує його до 4K при перегляді вмісту високої роздільної здатності.


Верифіковане завантаження

Під час завантаження девайс попередить вас про те, чи вносилися в прошивку і операційну систему якісь нестандартні зміни, включаючи злом.


Direct Share

Direct Share

Ця функція дозволить ділитися контентом з конкретною особою. Це прискорить та суттєво спростить весь процес передачі необхідної інформації іншим користувачам. Між тим розробникам потрібно оптимізувати свої програми для підтримки Direct Share.


Підтримка Bluetooth-з’єднання зі стилусом

Підтримка Bluetooth-з'єднання зі стилусом

Тепер у вас з’явилася можливість створити пару між пристроєм і стилусом за допомогою Bluetooth-з’єднання, що дозволить більш точно визначати координати стилуса. На додаток, якщо стилус має, наприклад, кнопку, система буде відповідно реагувати на натискання.


Розумне виділення тексту

Розумне виділення тексту

Тепер при виділенні тексту вам не доведеться тягнутися пальцем у верхню панель екрана, щоб копіювати що-небудь. Виділивши текст, з’явиться діалогове вікно, за допомогою якого можна скопіювати, вирізати, вставити текст, перекласти його з допомогою Google Translate (додаток Translate повинен бути встановлений на пристрої).


Посилання на додатки

Перехід по посиланню на YouTube або будь-який інший сайт, як правило, призводить лише до переходу до вашого браузеру, де відкривається мобільна версія сайту. Тепер у налаштуваннях для кожного додатка можна прописати домени, і у випадку, якщо ви перейдете по посиланню що збігається з доменом, наприклад, m.youtube, вас автоматично перекине в додаток YouTube. Зручно.


Підтримка Hotspot 2.0

Підтримка Hotspot 2.0

Підтримка Hotspot 2.0 з’явилася в iOS ще з виходом сьомої версії. До нас добралася настільки славна функція тільки зараз. Суть її полягає в тому, що тепер вам не потрібно буде вводити пароль при підключенні до сертифікованої суспільної точки доступу Wi-Fi. Ваше завдання — мати при собі сім-карту, технологія все зробить за вас.
Bluetooth SAP

SAP (SIM Access Profile) дозволить використовувати вбудований в автомобіль телефон для здійснення дзвінків через ваш смартфон. Достатньо лише підключити девайс по Bluetooth до автомобіля.


Підтримка MIDI

Підтримка MIDI

Любителі музики, радійте! Компанія додала підтримку MIDI-клавіатур. Це дозволить використовувати систему в якості пульта управління.

За матеріалами phonearena