Оновлений XCode усуває деякі помилки

Вирішуючи проблеми: Apple випустила оновлений XCode

Зовсім недавно ми писали про те, що проблема з iCloud завадила впровадженню нової функції iOS 9, змусивши Apple відкласти її запуск. Звичайно ж, мова йде про App Thinning — важливе нововведення, покликане оптимізувати завантаження додатків для конкретних пристроїв, і в Купертіно вже зреагували на виниклі труднощі, випустивши нову версію середовища розробки.

Як відомо, функція App Thinning є одним з ключових поліпшень в iOS 9, що серйозно змінює механізм роботи App Store. Завдяки їй більше не потрібно завантажувати на свій гаджет універсальні програми, що містять версії для різних пристроїв, що не тільки побічно підвищує надійність, але і безпосереднім чином відбивається на обсязі завантажуваних даних. В умовах постійно зростаючих вимог до пам’яті, функція виглядає досить актуальною, а з точки зору продажів 16-гігабайтних версій iPhone — і комерційно вигідною. Проте минулого тижня корпорація повідомляла про тимчасове відключення App Thinning, і своєчасне рішення не може не радувати.

Вирішуючи проблеми: Apple випустила оновлений XCode

За заявою Apple, нова версія фірмового інструменту XCode під номером 7.0.1 усуває помилки, пов’язані з роботою App Thinning. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що деякі програми відмовлялися відновлювати дані на пристрої, відмінні від використаного для створення копії; замість цього, як і раніше, завантажувалася універсальна версія. На даний момент складно сказати, чи усунені недоліки повністю, адже раніше вважалося, що причина полягала в збої iCloud. Втім, перевірити це розробники зможуть вже найближчим часом — оновлення доступне в Mac App Store абсолютно безкоштовно.