Офіційно представлені Samsung Galaxy On5 та On7

galaxy-on7-galaxy-on7-Ua Format

Samsung офіційно представила Galaxy On5 і Galaxy On7 – моделі, які вже встигли неодноразово показатись в Мережі, де смартфони ще були відомі, як Galaxy Mega On і Galaxy Grand On. Очевидно, новинки вийшли на основі фірмових процесорів Exynos і позиціонуються, як доступні рішення.

Екрани обох апаратів отримали матрицю TFT, а їх роздільна здатність дорівнює – 1280х720 пікселів. Що характерно, обидва смартфони мають однакову апаратну платформу, в якості якої виступає фірмовий Exynos 3475 на ядрах Cortex-A7 і 1,5 ГБ оперативної пам’яті. Обсяг внутрішнього накопичувача невеликий, він складає всього 8 ГБ, але під дані користувача  доступно лише 4,9 ГБ. При бажанні можна додати карту пам’яті microSD до 128 ГБ. Також однакові фронтальні камери пристроїв на 5 Мп. Новинки отримали модулі LTE і пару слотів під SIM-карти. Найбільш цікавою деталлю стала тильна кришка апаратів з обробкою під шкіру.

samsung-galaxy-on7-Ua Format

Діагональ більш компактного Galaxy On5 становить 5 дюймів, On7 – 5,5 дюймів. Також відрізняються апарати основними камерами на 8 і 13 Мп і ємністю акумулятора – 2600 і 3000 мАг у старшої та молодшої моделі відповідно.

samsung-galaxy-on5-on7-Ua Format

Що характерно, на даний момент новинки представлені тільки в Китаї. Не виключено, що пізніше вони потраплять і на світову арену, але гарантії давати поки рано. Ціни смартфонів також ще не оголошені.