Майстри з iFixit взялись розбирати Magic Trackpad 2, Magic Keyboard та Magic Mouse 2

Хто не сидить без роботи, то це майстри з iFixit. Хлопці готові розібрати що завгодно і опублікувати докладну інструкцію та фотографії. Їх навіть не бентежать наслідки таких публікацій. Зазвичай команда ентузіастів працює з сучасними комп’ютерами та потужними смартфонами, але коли компанія Apple представила нові периферійні пристрої, iFixit не проти розібрати і клавіатуру, і мишку.

Magic Trackpad 2-Ua Format

Magic Trackpad 2 в більшій мірі підлягає ремонту. Його рейтинг – 3/10. Усередині трекпеда знайшли Taptic Engine, який дає користувачеві зворотний зв’язок, симулюючи фізичну кнопку. Трекпед працює від акумулятора ємністю 2 024 мАг.

Magic Mouse 2-Ua Format

Усередині нової Magic Mouse 2 майстри не знайшли нічого незвичайного. У корпусі миші ховається акумулятор ємністю 1986 мАг, що на 9% більше ємності батареї iPhone 6s. Порт Lightning припаяний до акумулятора, як в пульті для нової приставки Apple TV. Майстри з iFixit поскаржилися на велику кількість клею. Це робить мишу практично не ремонтопридатною, вона отримала рейтинг 2/10.

Magic Keyboard-Ua Format

Що ж до нової клавіатури Magic Keyboard, то вона також не дуже легко розбирається. Рейтинг iFixit – 3/10. Багато клею, відсутність інструкції та великий ризик що-небудь зашкодити. А всередині нічого цікавого. Як і в інших периферійних пристроях, в клавіатурі ховається акумулятор і роз’єм Lightning.