Команда розробників Pangu випустила джейлбрейк для iOS 9-9.0.2

ios-9-jailbreak

Відтепер і на iOS 9 випущений джейлбрейк від відомої команди розробників Pangu. Експлойт доступний на комп’ютерах з операційною системою Windows, під назвою Pangu9 та сумісний з усіма моделями яблучних девайсів (iPhone, iPad і iPod touch).

pangu-jailbreak-iOS-9

За допомогою Pangu 9 можна виконати джейлбрейк смартфонів і планшетів під управлінням iOS 9-9.0.2. Як заявили творці утиліти, для свого рішення вони використовували напрацювання, призначені для попередньої редакції програмної платформи Apple.

Відомі джейлбрейк-експерти вже підтвердили, що Pangu9 дозволяє зламати нову ОС. Однак на зламаному пристрої можуть бути проблеми з програмним забезпеченням: багато твіків поки не сумісні з iOS 9. Хоча Джей Фріман вже оновив Cydia Substrate, тому незабаром більшість джейлбрейк-твіків повинні коректно працювати на iPhone і iPad з iOS 9.

У будь-якому разі Pangu9 не містить шкідливого коду і дозволяє зробити неприв’язаний джейлбрейк для iOS 9.0, 9.0.1 і 9.0.2.

pangu-jailbreak-iOS-9

На даний момент Pangu9 доступний для платформи Windows, версія для Mac знаходиться в розробці. Відповідно до опису програми, рішення сумісне з iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5/ 5c, iPhone 4s, iPad 4, 3, 2, iPad mini 4, 3, 2, 1, iPad Air 1, iPad Air 2, iPod touch 5 і iPod touch 6.