Huawei Mate 8 – флагман з QHD дисплеєм

Huawei_Mate_S

Шестидюймова новинка — Mate 8, для любителів по-справжньому великих фаблетів, готується компанією Huawei. Цей ґаджет давно фігурує в різних джерелах та чутках, але на більш-менш детальних, живих, знімках постав вперше.

Фотографії підтверджують, що дизайн в цілому буде успадкований від попередника, Mate 7. У наявності аналогічний суцільнометалевий корпус з вузькими рамками, лого компанії в нижній частині фронтальної панелі і сканер відбитків на тильній стороні.

Єдиною відмітною особливістю є навігаційна чорна смужка, вона досить широка і навряд чи вписується в загальний дизайн. Варіант з екранною клавіатурою виглядав куди більш виграшно. Втім, поки це лише перше враження від не дуже-то якісних фото.

Huawei Mate 8

Що стосується характеристик, такий металевий гігант повинен стати першим пристроєм виробника з QHD-екраном і найпотужнішим чіпом Kirin 950, розробленим за 16-нм техпроцесом. Чотири ядра Cortex-A72 працюють на частоті 2,4 ГГц, в той час як додаткові чотири Cortex-A53 на частоті 2,0 ГГц. Цього має цілком вистачити, щоб за рівнем продуктивності перевершити і Snapdragon 810, і Exynos 7420.

Huawei Mate 8

У ролі графічного прискорювача – новітній Mali-T880, також відзначається наявність співпроцесора для контролю датчиків і виділений аудіочіп Tensilica Hi-Fi 4. При цьому Mate 8 буде доступний у версії з об’ємом ОЗУ 3 або 4 ГБ і вбудованої пам’яті – 32 або 64 ГБ відповідно . Віддати за перший варіант доведеться 3299 юанів (~ 433 долари), а за потужнішу модифікацію 3899 юанів (~ 512 доларів).