До 2017 року відбудеться злиття Android та Chrome OS

До 2017 року відбудеться злиття Android та Chrome OS-Ua Format

Те, що має статися, обов’язково станеться. У 2017 році Google має наміри об’єднати Android та Chrome OS в єдину операційну систему, стверджує джерело The Wall Street Jornal, близьке до Google. Причому офіційно оголосити про це повинні раніше – під час Google I/O 2016, де, швидше всього, нам покажуть ранню версію Android, яка буде призначена для комп’ютерів і гібридних пристроїв.

Основою для нової операційної системи виступить Android, що передбачувано, адже під неї є величезна база додатків та ігор, і звичайно активних розробників набагато більше. Це буде грандіозна подія для користувачів Android та для розробників. Дві системи перетворяться в одну, ми забудемо про Chrome OS.

До 2017 року відбудеться злиття Android та Chrome OS-Ua Format

За даними джерела, інженери компанії Google працюють над цим вже більше двох років і останнім часом домоглися певного успіху. Багато що говорить про те, що Google сплановано йде в цьому напрямку: наприклад, вихід планшета Pixel C, який працює зовсім не на Chrome OS, як багато хто очікував. Єдність операційних систем – це тренд, який почала задавати Microsoft, і схоже, це саме те, до чого ми прийдемо в найближчі 2-3 роки.

Це перший повноцінний крок Google до завоювання настільних комп’ютерів і лептопів. Пошуковий гігант зважаючи повернення ексклюзивності імені Chrome браузеру відмовиться від назв Chromebox і Chromebook, однак придумає для цих класів пристроїв нові імена. Вони просто необхідні для ідеологічного відділення таких комп’ютерів від аналогів з Windows. Покупець ноутбука з Android на борту повинен знати, що його пристрій особливий – дану схему вже давно використовує Apple.

Сундар Пічаї-Ua Format

Прості користувачі вже давно просили Google доопрацювати Android для комп’ютерів, однак компанія вперто продовжувала дотримуватися стратегії двох ОС. По всій видимості, новий CEO пошукач Сундар Пічаї (Sundar Pichai) має з даного питання власну думку, що і призвело до злиття проектів, якщо все це не безпідставна чутка.

За матеріалами The Wall Street Jornal