Для Windows 10 Mobile передбачена кастомізація масштабу інтерфейсу користувача

Досить цікаву та корисну функцію виявили в останній збірці Windows 10 Mobile, вона дозволяє кастомізувати масштаб користувальницького інтерфейсу системи і налаштовувати DPI. Зміна значення DPI дасть можливість вмістити на екрані набагато більше інформації і перетворити смартфони в смартпеди, а смартпеди – в планшети. Наприклад, завдяки зміні масштабу користувальницького інтерфейсу 6-дюймового Lumia 1520, на екрані буде виведено стільки інформації, наче ви тримаєте в руках планшет.

Ua Format

При зміні масштабу змінюються і деякі програми. Наприклад, браузер Microsoft Edge на смартфоні в режимі планшета виглядає так само, як на персональних комп’ютерах з повноцінною версією Windows 10.

news1

Edge_land

groove

moviemailMessaging_port

На жаль, деякі мобільні додатки просто не оптимізовані під таке відображення, і зміна масштабу інтерфейсу призведе до зменшення шрифту і відсутності будь-яких додаткових функцій. Також варто відзначити, що у вас має бути достатньо добрий зір, щоб користуватися цією функцією на смартфонах з порівняно невеликою діагоналлю.

Джерело: wmpoweruser.com