Для Mac відбувся реліз джейлбрейка iOS 9 Pangu

Mac-JB-Ua Format

Тільки через два тижні після виходу джейлбрейка iOS 9 – 9.0.2 для Windows , розробники з команди Pangu змогли випустити експлоїт у відкритий доступ для Mac OS, який використовується для злому мобільної операційної системи Apple. За допомогою утиліти Pangu під OS X можна здійснити неприв’язаний джейлбрейк iOS 9 на iPhone, iPad і iPod touch.

Mac-JB-Ua Format

Pangu є офіційною утилітою від розробників раніше створеного експлоїта для Windows. Тепер у користувачів Mac з’явилося нативне рішення для джейлбрейка iOS 9, що дозволяє здійснити процедуру, не вдаючись до встановлення віртуальної машини і Windows.

Pangu являє собою додаток для установки Cydia на iPhone і iPad. “Обгорнутий” в альтернативну програмну оболонку, інструмент виконує злом в середовищі OS X Mavericks і вище.

Весь цей час експлоїт існував тільки у версії для PC. За допомогою Pangu можна «зламати» смартфони та планшети під управлінням iOS 9.0, iOS 9.0.1 і iOS 9.0.2. У iOS 9.1 Apple заблокувала роботу програми. У списку сумісних моделей – iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPad Air 2 і 1, iPad mini 4, 3, 2, 1, iPad 4, 3,2 і iPod touch 5G, 6G.