Apple закрила 49 вразливостей безпеки в OS X El Capitan 10.11.1 та iOS 9.1

OS-X-El-Capitan-iOS-9-Ua Format

Компанія Apple виправила ряд небезпечних вразливостей безпеки в останніх оновленнях OS X El Capitan 10.11.1, iOS 9.1 і watchOS 2.0.1. Про це повідомляє Securitylab.

El-Capitan-Ua Format

На цьому тижні Apple випустила виправлення безпеки для своїх продуктів. Оновлення отримали операційні системи для смартфонів iPhone, планшетів iPad, плеєрів iPod touch, комп’ютерів Mac і смарт-годинників Apple Watch, а також браузер Safari, середовище розробки Xcode і додаток iTunes.

Для OS X El Capitan 10.11 було випущено оновлення 10.11.1, яке, крім різних поліпшень в роботі операційної системи, виправило 49 вразливостей. Злами дозволяли віддаленому користувачеві скомпрометувати систему при відвідуванні ними шкідливого сайту, а також при відкритті деяких додатків і файлів. В оновленні також усунені уразливості в WebKit, ImageIO і ядрі системи.

Виправлення усунуло злами, експлуатовані утилітою для здійснення джейлбрейка від Pangu. Apple оновила поставки з операційною системою програмного забезпечення, усунувши ряд пов’язаних з ним вразливостей. Для користувачів застарілої OS X 10.9.5 Mavericks був випущений спеціальний патч, що усуває «дірку» безпеки в прошивці EFI. В оновленні для iOS 9.1 були усунені ті ж уразливості, що в OS X El Capitan.

ios-9-release-date-update-Ua Format

Розробники також випустили оновлену версію браузера Safari. У ній було виправлено 9 вразливостей у WebKit, що дозволяють віддаленому користувачеві виконати довільний код, коли жертва перейде по шкідливому ​​посиланню.