Apple випустила OS X 10.11.1 beta 3, яка вже зараз доступна розробникам і бета-тестерам

OS X

Apple випустила третю бета-версію оновлення OS X 10.11.1 El Capitan. Новий білд вийшов через тиждень після попередньої збірки і через два тижні після дебюту OS X 10.11.1 El Capitan beta 1 для розробників. Номер збірки OS X 10.11.1, доступною для завантаження на сайті developer.apple.com, – 15B30a.

У першому оновлення для OS X El Capitan розробники Apple готують виправлення основних помилок загальнодоступній ОС, а також поліпшення в області продуктивності.

Завантажити OS X 10.11.1 El Capitan beta 3 можуть прямо зараз користувачі, зареєстровані в програмі для розробників. Одночасно відбувся реліз версії ОС, що доступна для учасників програми бета-тестування Apple.

В OS X El Capitan 10.11.1 стане доступна розширена колекція смайликів. Користувачі Mac зможуть висловлювати свої емоції в тому числі з допомогою непристойних жестів. Так, Apple додала в OS X 10.11.1 піктограми із зображенням середнього пальця. Схожа колекція смайликів буде доступна і в оновленні iOS 9.1.

Фінальна версія OS X El Capitan вийшла 30 вересня. OS X El Capitan заснована на функціях і дизайні системи OS X Yosemite, з такими можливостями для Mac, як вбудовані додатки та пошук Spotlight. Нова система також швидше справляється з повсякденними завданнями — від запуску додатків і доступу до повідомлень у пошті, до відкриття PDF-документів.