Apple Music все менше цікавить молодь

apple-music

Для багатьох досі залишається актуальним питання про те, чи продовжувати, чи ні, підписку на Apple Music. Когось компанія змусила вперше преглянути погляди про платний контент і заплатити за музику, а не викачувати її з торрент-трекерів, інші ж воліють не зраджувати своїм принципам. І якщо вірити експертам з Jackdaw Research, серед останніх знаходиться переважно молодь, а не старше покоління.

Аналітики опитали кілька сотень респондентів з метою визначити, від чого залежить рішення користувачів про продовження підписки на Apple Music. Бажання завжди мати під рукою колекцію з тисяч музичних треків? А ось і ні.

Виявилося, вся справа в матеріальному добробуті. 62% користувачів молодше 35 років скасували підписку на Apple Music після безкоштовного тримісячного періоду, тоді як тільки третина користувачів старше 35 років вчинили так само. Експерти стверджують, що це пов’язано з більш високим рівнем доходу старших респондентів.

apple-music

Дійсно, вартість місячної підписки Apple Music в США становить майже 10 доларів, що досить багато в порівнянні зі 170 гривнями, в які обходиться користування сервісом в Україні. Тому молодь воліє слухати музику за допомогою альтернативних додатків з безкоштовною підпискою – наприклад: Google Play Музика, Яндекс Музика, Spotify.

А ви продовжили свою підписку на Apple Music?