3D Touch на будь-які Apple-девайси з iOS 9

Якщо вам сподобалося з силою тиснути на дисплей своїх Apple Watch для виклику певних функцій, а тепер ви і зовсім не уявляєте без цього своє життя, не поспішайте купувати iPhone 6s. Випробувати деякі можливості технології зможе майже кожен бажаючий. Відомий розробник програмного забезпечення для пристроїв з джейлбрейком Еліас Лімнеос випустив твік Forcy, який переносить «3D Touch» на будь-які Apple-пристрої.

Forcy-Ua Format

«Дурниці, це неможливо. У Apple Watch і нових iPhone встановлено спеціальний модуль, який вміє розрізняти силу натиснення на екран », – посиплються гнівні повідомлення. Але не варто засмічувати коментарі. Зрозуміло, твік не зможе додати фізичний датчик, проте він зможе програмно емулювати фірмову технологію Apple, а це вже дещо. Суть в тому, що шляхом свайпа іконка додатків твік імітує повноцінний «3D Touch».

У Cydia ця надбудова розповсюджується безкоштовно. Камера, Телефон і Налаштування вже обзавелися додатковим меню, яке відкривається тривалим утриманням іконки. По суті, те ж саме, що і в iPhone 6s.

В загальному Forcy підтримує 14 додатків:

– Повідомлення
– Календар
– Камера
– Годинник
– Wallet
– Нотатки
– IBooks
– News
– Телефон
– Safari
– Mail
– Game Center
– Контакти
– Find Friends

Надалі, розробники обіцяють розширити функціонал і можливості Твіка. Зрозуміло, він не подарує тих же відчуттів, що фізичний модуль 3D Touch, проте цілком може зробити життя комфортнішим і спростити досвід використання iPhone і iPad.

Хоча, звичайно, подібний сценарій буде не для кожного. Багато користувачів техніки Apple навідріз відмовляються робити джейлбрейк. Та й навіщо, власне, якщо їх і так все влаштовує. Тим же, хто на «ти» з Cydia, ймовірно, буде цікаво спробувати 3D Touch на гаджетах попередніх поколінь.