Захисна плівка не впливає на роботу 3D Touch в iPhone 6s

Захисна плівка не впливає на роботу 3D Touch в iPhone 6s

Екран з підтримкою 3D Touch став головною інновацією в смартфонах Apple нового покоління. Вперше за свою історію iPhone навчився розрізняти силу натиснення на дисплей. У багатьох користувачів виникло закономірне питання: чи можуть захисні плівки погіршити точність розпізнавання сили натискання. Відповідь на це питання дав віце-президент з продуктового маркетингу Apple Філ Шиллер.

Захисна плівка не впливає на роботу 3D Touch в iPhone 6s

За словами Шиллера, у потенційних покупців iPhone 6s і iPhone 6s Plus немає причин для занепокоєння. Користувачі зможуть захистити дисплей телефонів плівкою або захисним склом, продовжуючи користуватися додатковими жестами для виконання швидких дій і попереднього перегляду контенту. До слова, завдяки вбудованому приводу Taptic Engine пристрій посилає моментальний тактильний відгук на натискання із зусиллям.

Сильне натискання в iPhone 6s можна порівняти з тим самим кліком правою кнопкою, що викликає додаткові опції і меню. Приміром, поштовий додаток працює так: відкрили ящик, очима вибрали потрібний лист. Трохи натиснули на нього, тримаємо палець – відкрився попередній перегляд. Якщо лист не цікавий, просто прибираємо палець і повертаємося назад в ящик. Якщо цікавий – натискаємо сильніше і переходимо в меню управлінням листом.

З силою натиснувши на значок камери, відразу, поруч з пальцем, бачимо список доступних опцій: зробити відео, зняти селфі і т.д. Те ж саме при «силовому натисканні» на «Телефон» – миттєво отримуємо доступ до швидких контактатів.

Функція 3D Touch на перший погляд здається не особливо значним нововведенням, але, як і в інших продуктах Apple, сила криється в деталях. Всі ці маніпуляції через пару годин стануть настільки звичними, що перейти на інший смартфон буде дуже важко.