PlayStation TV зламали

PlayStation TV

У 2013 році компанія Sony представила мікроконсоль PlayStation TV, що дозволяє шляхом стрімінгу грати в улюблені ігри для PlayStation 4, а також запускати ігри для PlayStation Vita, PSP і PS One. На жаль, великої популярності PlayStation TV не здобула, що здебільшого пов’язано з невеликою кількістю сумісних ігор. Однак тепер стало відомо, що хакер під ніком Mr Gas зумів зламати приставку. Так, встановивши кілька спеціальних файлів, він зміг запустити на PlayStation TV всі ігри з PlayStation Vita.

PlayStation TV зламали

Злом дозволяє без проблем вставляти картки з PlayStation Vita в PlayStation TV, продовживши грати в свої улюблені ігри на великому екрані телевізора. Наприклад, ви зможете почати грати в такі хіти, як Wipeout 2048 або Metal Gear Solid HD Collection, на PlayStation Vita, а потім продовжити на PlayStation TV. При цьому деякі ігри вимагають використання камери і сенсорів PlayStation Vita, тому на PlayStation TV ви просто не зможете в них пограти, хоча в більшості проектів, де є елементи управління через сенсорний екран, Sony реалізувала підтримання сенсорної панелі в геймпаді DualShock 4, а аналогові стіки тут замінять свайпи по екрану.

Варто зазначити, що для злому PlayStation TV вам потрібно створити поштову скриньку на Gmail і завантажити поштовий клієнт Thunderbird. Після цього потрібно відправити собі по електронній пошті файли для злому і виконати ряд дій. Детальна інструкція по злому описана у відео вище, а в описі на YouTube можна знайти всі необхідні файли для злому.

Цілком імовірно, що компанія Sony може вирішити розширити бібліотеку підтримуваних PlayStation TV ігор, щоб користувачі не вдавалися до допомоги злому.