[OS X] Задаємо розмір вікна Finder за замовчуванням

[OS X] Задаємо розмір вікна Finder за замовчуванням

Напевно кожен читач, що працює на Mac, хоча б раз стикався з дивною особливістю OS X Yosemite – довільним розміром вікон у Finder. Незважаючи на наявність простого способу розташовувати вікно оптимальним з погляду системи чином, кожне нове з них все одно відкриється без погляду на попередні, що може збивати з пантелику користувачів. На щастя, вирішити цю проблему простіше простого.

Як ви вже здогадалися, нам навіть не знадобиться улюбленець публіки під назвою «Термінал». Щоб змусити Finder запам’ятовувати заданий розмір вікна, необхідно виконати декілька елементарних дій. Отже, поїхали.

  • Відкриваємо нове вікно за допомогою значка Finder в Dock (правий клік -> «Нове вікно Finder»).
  • Міняємо розміри до бажаних за допомогою курсору, після чого закриваємо вікно. Важливо: перед цим не варто переходити в іншу папку. Підгонка розмірів – перша дія, яку потрібно зробити.
  • Закриваємо всі вікна Finder, найзручніше це робиться за допомогою комбінації клавіш [command] – [option] – [W].
  • Натискаємо на значку Finder правою кнопкою і вибираємо пункт «Перезапустити».

[OS X] Задаємо розмір вікна Finder за замовчуванням

Готово! Тепер всі нові вікна Finder будуть відкриватися відповідно до обраних розмірів, хоча розташування самих вікон на екрані може дещо змінюватись. З якихось причин трюк не спрацьовує в OS X El Capitan, хоча до її фінальної версії все може змінитися.