Новий твік переносить функцію Live Photos з iPhone 6s на будь-які пристрої

Новий твік переносить функцію Live Photos з iPhone 6s

У iPhone 6s і iPhone 6s Plus компанія Apple розширила можливості камери смартфонів. 12-мегапіксельний модуль робить більш чіткі і детальні знімки, а також дозволяє знімати відео з роздільною здатністю в 4K. «Родзинкою» камери iPhone 6s стали фотографії Live Photos, на яких буквально оживають найдорожчі спогади. Функція автоматично записує кілька митей до і після зйомки, що дозволяє подивитися фото в русі, в одне натискання.

Новий твік для пристроїв з джейлбрейком PhotosLive відтворює технологію перетворення статичних кадрів в живі на гаджетах з iOS 8. За основу технології береться 8-мегапіксельний знімок. До і після нього також записується кілька секунд з рухом і звуком. Тривалість запису можна змінювати на свій розсуд – від 0 до 3 секунд.

iOS-8-Compatible-Cydia-Tweaks

На відміну від Apple анімоване зображення PhotosLive записується у форматі JPG, тому може синхронізуватися з будь-якими іншими пристроями. Правда перегляд «живих фото», зроблених за допомогою джейлбрейк-доповнення, можливий тільки на гаджетах з встановленим ТВІКО.

Фотографію PhotosLive можна оживити, просто натиснувши і потримавши кілька секунд. Також, як у випадку з iPhone 6s зображення можна навіть встановити на екран блокування і згадувати про цей момент всякий раз, коли дістаєш пристрій з кишені. Динамічні шпалери доступні на всіх гаджетах, навіть без підтримки 3D Touch: для перегляду анімації потрібно потримати картинку кілька секунд.

Формат PhotosLive займає в пам’яті приблизно в півтора рази більше місця, ніж звичайні знімки. Якщо розмір звичайної фотографії варіюється від 1,5 до 3 МБ, то PhotosLive – від 2 до 4 МБ. При цьому саме «живе фото» – по суті серія графічних кадрів у форматі JPEG, тому з власниками інших пристроїв завжди можна буде поділитися цим знімком. PhotosLive експортує зображення у вигляді анімованого GIF-файлу.

PhotosLive з’явився на радість користувачам одночасно з початком продажів iPhone 6s. Ним можуть скористатися всі власники iPhone і iPad з джейлбрейком. Твік оцінений в $ 1,99.