IOS 9 Доступна всім: Налітай!

Apple iOS 9

Дочекалися – нова версія мобільної операційної системи від Apple стала доступна для завантаження! Якщо ви готові до того, що закачування оновлення триватиме кілька годин, сміливо заходите в розділ «Налаштування» і починайте обертання заповітної шестерінки.

Що ви отримуєте, встановивши на свій iPhone, iPad або iPod touch нову версію прошивки? Це і радикально оновлений додаток «Нотатки», і видозмінена багатозадачність, і нові функції додатків «Пошта» та «Фото», і розумніша Siri, і багато-багато іншого.

Apple iOS 9 буде доступна для завантаження 16 вересня

Мабуть, найбільш інтригуюче це те, що нова прошивка заснована на движку Metal, що, за словами Apple, забезпечить їй підвищений відклик і більш ефективну витрату ресурсів. А режим енергозбереження не дозволить вашому пристрою передчасно відключитися по закінченню заряду батареї.

Якщо ви готові оновитися до iOS 9, перевірте, чи входить ваш пристрій до переліку підтримуваних:

iPhone 4s
iPhone 5
iPhone 5s
iPhone 5c
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus

iPad 2
iPad 3
iPad 4
iPad mini
iPad mini 2
iPad mini 3
iPad mini 4
iPad Air
iPad Air 2
iPad Pro

iPod touch 5
iPod touch 6

У коментарях чекаємо ваших відгуків про те, чи нормально проходить політ під керівництвом iOS 9. Особливо цікаво, звичайно, прочитати відгуки власників старих пристроїв, адже в Apple обіцяли на них помітний приріст продуктивності в порівнянні з iOS 7 і iOS 8. Ми ж починаємо детально знайомитися з публічною версією системи і найближчим часом поділимося своїми враженнями. Залишайтеся з нами!